Katarzyna i Emil


Kasia i Emil to dwoje ludzi, którzy zaplanowali swój ślub naprawdę perfekcyjnie od samego początku. Wchodząc na przygotowania wszystko było na swoim miejscu. Bogato wystrojone wnętrza wprowadzały domowników w odpowiedni klimat. Czas spędzony z Młodymi oraz ich świadkami i rodzicami zrobił się wyjątkowo luźny. Uśmiech nie znikał z ich twarzy.
Ślub odbył się w niewielkiej miejscowości koło Nowego Sącza. Kamionka Wielka położona jest w województwie małopolskim. To właśnie tam znajduje się Kościół pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy, w którym Kasia i Emil sobie ślubowali.
Zabawę do białego rana rozpoczęliśmy w domu weselnym PROMENADA. Prowadzącym był dj. Martin. Jak zwykle stanął na wysokości zadania. Zrobił dosłownie wszystko, aby wieczór ten na zawsze pozostał w pamięci gości oraz nowożeńców.
Ja byłem postacią drugoplanową. Obserwowałem wszystko, tworząc przepiękną pamiątkę na całe życie. Mam nadzieję, że Państwo Młodzi z chęcią będą do niej wracać.
Zostaje mi tylko powiedzieć 'chwilo trwaj’ i życzyć samych wspaniałych momentów na nowej, wspólnej drodze.

Sesję zdjęciową w plenerze wykonaliśmy w malowniczej Przełęczy pod Tokarnią. Położona ona jest na wysokości 720 m n.p.m w słowackich Pieninach. Warto podkreślić, że cały obszar, aż do Polskiej granicy, to tereny parku narodowego. Pogoda w tym dniu nas nie rozpieściła. Było dość zimno, ale Młodym mimo wszystko dopisywał humor. Całość przebiegła sprawnie, w skupieniu i radości. Na pewno zauważyliście, że najbardziej magiczne zdjęcia wychodzą w górach, w otoczeniu natury. Cieszę się, że Kasia i Emil wybrali właśnie to miejsce. Może i zabrakło nam promieni słonecznych, ale spójrzcie tylko na nich. Nic więcej nie potrzeba. Wszystko broni się samo, kiedy wokół nas jest miłość. Dziękuję za współpracę.

A więc…. Przeżyjmy to jeszcze raz. Kasia i Emil.
Zapraszam do oglądania 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *