Magda i Karol

Historia Magdy i Karola to historia, która nie jest wyjątkowa jedynie przez moment zakładania obrączek, czy pierwszy taniec. Zorganizowali ślub i wesele dokładnie tak, jak sobie wymarzyli. Panna Młoda w pięknej fryzurze i ślicznym makijażu. Pan Młody uśmiechnięty, z idealnie przystrzyżonym zarostem. Całe przygotowania przebiegły wyjątkowo sprawnie, bez zbędnego stresu. Podczas błogosławieństwa, oprócz rodziców, towarzyszyła im również babcia. Bez dwóch zdań jest jedną z najważniejszych osób w ich życiu.
To wielkie szczęście móc otrzymać błogosławieństwo od najstarszej osoby w rodzinie.
Młodzi do kościoła przyjechali Mustangiem i to była jedna z najlepszych decyzji. Zaraz po ceremonii zrobiliśmy mini sesję. Całkiem przypadkiem. W drodze na przyjęcie mijaliśmy urokliwy las. A właściwie to droga była w środku lasu. Czas stop! Kilka ujęć i wracamy do gości. Grzech nie wykorzystać takiej okazji. Obiad, tort, taniec. Na pierwszy plan wysuwały się klasa i szyk. Odnosiłem wrażenie, że każdy jest na swoim miejscu.
Na zewnątrz trwała zabawa w najlepsze. Każdy – i duży, i mały przecież lubi bańki mydlane. Dzięki temu powstały ciepłe fotografie, które ukazują piękne uczucia w najbardziej naturalny sposób. To są zdjęcia, które aż kipią prawdziwą radością. Mam nadzieję, że Wam się spodobają.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *