Daria i Vladimir

                  25.12.2016… Pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia. Tym razem czekał mnie wyjazd do woj. Świętokrzyskiego.  Odjazd Nowy Sącz godzina 8:00  i po 11 mogłem być w Kielcach. Na ulicach zupełne pustki, oprócz kilku stróżów prawa pilnujących nasze drogi w niebieskich mundurach.
                Nie wiedziałem jak wygląda Para Młoda którą będę fotografował ponieważ wszystkie formalności załatwiliśmy przez e-mail oraz telefonicznie, podobnie zresztą jak robimy to z niektórymi z was ale mniejsza o to, w końcu jestem, ten blok i to mieszkanie, pierwszy przywitał mnie… pies. Miły zwierzak który okazał się bardzo łaskawy i nie poszarpał mi spodni za co wielkie dzięki.
                Drzwi otworzył mi Vladimir, bardzo wesoły facet, który mimo że pochodził z Uzbekistanu bardzo dobrze mówił po Polsku, a jeszcze lepiej tańczył jak się później okazało.
Po kilku wymianach zdań przyszła również Pani młoda, Daria. To z nią miałem przyjemność zacząć swoją prace od przygotowań.
11:50 Kielce, zaczynamy, a co było dalej możecie zobaczyć na zdjęciach, natomiast cały reportaż w zakładce „strefa klienta”. Jedno co mogę powiedzieć to to, że wesele nie było na dużą liczbę gości natomiast wszyscy do białego rana bawili się doskonale, zresztą zobaczcie sami 😉
Plener ślubny również zrobiliśmy w Kielcach, kilka dni po ślubie, miłego oglądania… 😉 

 

 

Zapisane Kadry

Fotograf Nowy Sącz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *